Vasaras šaha nometne "Šahatoniņš 2024"!

Kas ir Šahatoniņš’24?
Tā ir lieliska iespēja apvienot šahu ar svaigo gaisu, fiziskām aktivitātēm, jauniem draugiem un spilgtām vasaras emocijām!


Šahs ir starptautiska spēle un mūsu skola ir parūpējusies, lai nometnes laikā bērni apgūtu
šaha angļu valodas pamatus, kas noteikti noderēs sasniedzot panākumus ārpus Latvijas līmeņa.

Organizētājs:
Šaha skola "Chesston" rīko “Sahatoniņš’24” nometni sadarbībā ar bērnu un jauniešu attīstības centru “Gauja”, kam ir liela pieredze bērnu nometņu organizēšanā kopš 2011. gada.

Savukārt centram "Gauja" ir izveidojusies ilggadēja veiksmīga sadarbība ar olimpisko centru "Limbaži", kur notiks arī "Chesston" vasaras nometne "Šahatoniņš 2024".

Informācija par nometni:
Nospiediet šeit lai iepazītos ar nometnes informāciju nometnes.gov.lv lapā.
Nospiediet šeit lai iepazītos ar nometnes informāciju Latvijas Šaha Federācijas lapā.
Nometnes vieta:
Olimpiskais Centrs “Limbaži”, Sporta iela 3, Limbaži
Olimpiskajam centram “Limbaži” (OCL) ir nacionālās sporta bāzes statuss. Tajā ietilpst: airēšanas bāze, sporta halle, stadions, tenisa laukums, brīvdabas sporta laukumi, Limbažu pilsētas daudzfunkcionālais sporta un veselības komplekss ar peldbaseinu un divas sportistu viesnīcas.

OCL atrodas tuvu Limbažu Lielezeram, kur krastā ir iekārtota pludmale ar labiekārtotu peldvietu, āra baseiniem, pludmales volejbola laukumiem, āra trenažieriem, rotaļu laukumiem, 2.3 km garu dabas taku un disku golfa parku. Daļā takas ir izbūvēta dēļu laipa, kas ļauj sausām kājām izbaudīt ezera apkārtnes skaistumu.

Nometnes dalībnieki tiks izmitināti vienā no Olimpiskā Centra viesnīcām. Pavisam nesen šajā ēkā tika veikti pārbūves darbi un izveidota moderna un mūsdienīga viesnīca, iegādātas mēbeles un aprīkojums. Pamatā izveidotas divvietīgas istabiņas, ar mūsdienīgiem sanitārajiem mezgliem istabiņās, ar plašu atpūtas telpu un modernām virtuves zonām. Ēkā skolēniem pieejams mūsdienīgs aprīkojums un mēbeles, kā arī normatīviem atbilstoša telpu temperatūra. Kopējais pārbūves finansējums: 3 078 246, 95 EUR. (https://www.limbazunovads.lv/lv/dienesta-viesnicas-parbuve-mebelu-un-aprikojuma-iegade)
Dienas rezīms:
Dalības maksa:
Pilna dalības maksa - 350 Eur
Ja maksājums ir veikts pēc 2024. gada 20. jūlija; - 390 Eur

Atlaides:
CHESSTON kluba biedriem - 20%
Apliecības “Goda ģimene” īpašniekiem - 10%
Turnīra “Šahatons’24” dalībniekiem - 10%

Atlaides nesummējās.

Maksu par nometni var iekļaut attaisnotajos izdevumos lai atgūt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli 20% apmērā.

Transfers:
Tiek piedāvāts transfers no Rīgas uz Limbažiem 29.07 un no Limbažiem uz Rīgu 02. augustā. Transfera cena ir 5 Eur vienā virzienā, ja aizņemto vietu skaits autobusā ir 50% un vairāk, un 8 Eur, ja aizņemto vietu skaits autobusā ir 49% un mazāk.
Pieteikšanās:
Lai pieteiktos, aizpildiet, lūdzu, pieteikuma formu zemāk, vai rakstot uz e-pastu info@chesston.com Pieteikumā ir jānorada visa informācija no pieteikuma formas zemāk:

Mēs sociālajos tīklos

Info@chesston.com

Pieteikties nometnei

Kontakti

+371 6766 0868
Chesston, Biedrība
Copyright © 2024 Chesston